Саха тылыгар уокурукка ыытыллыбыт олимпиада түмүгэ 2017-18 үөрэх сылыгар
4 кылаас.
Улууска ыытыллар олимпиада5а ыӊырыллаллар:
№ | Уерэнээччи араспаанньата, аата. | Оскуола. | Учуутал аата. |
1 | Николаева Евгения | Аканинская СОШ | Егорова М.В. |
2 | Кириллина Нарыйаана | Егольжинская СОШ | Степанова А.С. |
3 | Терентьева Анита | Жарханская СОШ | Саввинова А.Д. |
4 | Александров Костя | Антоновская СОШ | Тихонова Н.Н. |
5 | Никифорова Айта | Кюндядинская СОШ | Алексеева А.Ю. |
6 | Архипов Даниэль | Антоновская СОШ | Тюляхов Ю.Ю. |
7 | Винокурова Дайаана | Малыкайская СОШ | Иванова М.С. |
8 | Сысоева Динара | Кюндядинская СОШ | Алексеева А.Ю. |
9 | Васильева Валентина | Малыкайская СОШ | Егорова С.В. |
10 | Васильева Арина | Мархинская СОШ | Филиппова О.В. |
11 | Николаева Виолетта | Убоянская СОШ | Иванова Т.С. |
12 | Васильева Таня | Антоновская СОШ | Тихонова Н.Н. |
13 | Куприянова Эльза | Нюрбачанская СОШ | Николаева Л.В. |
14 | Афанасьева Кристина | Сюлинская СОШ | Алексеева С.Е. |
15 | Ларионов Павел | Едейская СОШ | Васильева Т.И. |
16 | Фёдоров Альберт | Антоновская СОШ | Тихонова Н.Н. |
17 | Андреев Даниил | Сюлинская СОШ | Алексеева С.Е. |
18 | Иванова Кюнняй | Хорулинская СОШ | Кюдякова А.Е. |
19 | Андреева Ева | Чукарская СОШ | Спиридонова Л.В. |
20 | Семенова Айта | ННОШ №3 | Петрова Т.А. |
21 | Сысолятина Нюргуяна | Нюрбачанская СОШ | Николаева Л.В. |
22 | Поднебесова Айчулина | Антоновская СОШ | Яковлева В.Г. |
23 | Алексеева Валерия | ННОШ №3 | Алексеева А.Н. |
24 | Никифорова Айта | НСОШ №1 | Семянова Н.А. |
25 | Петров Сема | Антоновская СОШ | Тюляхов Ю.Ю. |
Ньурба куората. | Ньурба уокуруга. | Маалыкай уокуруга. | Марха уокуруга. |
НСОШ №1-1 | АСОШ-6 | Малыкайская СОШ-2 | Едейская СОШ-1 |
ННОШ №3-2 | Нюрбачанская СОШ-2 | Чукарская СОШ-1 | Хорулинская СОШ-1 |
УСОШ -1 | Сюлинская СОШ -2 | Егольжинская СОШ -1 | Мархинская СОШ-1 |
Кюндядинская СОШ-2 | Аканинская СОШ-1 | ||
Жарханская СОШ-1 | |||
4 | 13 | 4 | 4 |
Саха тылыгар улууска олимпиада олунньу 8 күнүгэр Антоновка оскуолатын базатыгар ыытыллар.
Саха тылыгар уокурукка ыытыллыбыт олимпиада тумугэ.
2017-18 үө.с
3 кылаас.
Улууска 10 бастын кордоруулээх олимпиада кыттыылаахтара:
№ | Уерэнээччи араспаанньата, аата. | Оскуола. | Учуутал аата. |
1 | Чочанова Настя | Антоновская СОШ | Лукин К.И. |
2 | Нургалина Милена | Сюлинская СОШ | Иванова О.С . |
3 | Андреева Нюргуяна | Сюлинская СОШ | Иванова О.С . |
4 | Алексеева Анна | Антоновская СОШ | Лукин К.И. |
5 | Пахомова Александра | Малыкайская СОШ | Хахырова А.А. |
6 | Самиева Самира | НСОШ №1 | Семенова С.И. |
7 | Афанасьева Айыына | Малыкайская СОШ | Попова И.П. |
8 | Николаева Настя | ННОШ №3 | Иванова В.А. |
9 | Никонов Гриша | Аканинская СОШ | Сергеева А.Н. |
10 | Николаева Вероника. | Хорулинская СОШ. | Чочанова Н.Н. |
11. | Харитонова Лилия. | ННОШ №3. | Винокурова И.А. |
Ньурба куората. | Ньурба уокуруга. | Маалыкай уокуруга. | Марха уокуруга. |
НСОШ №1-1 | АСОШ-2 | Малыкайская СОШ-2 | Аканинская СОШ-1 |
ННОШ № 3-2 | Сюлинская СОШ-2 | ||
3 | 4 | 2 | 1 |